Nano Care pledas

aktyvioms išvykoms

19,99 €

Sukurtas specialiai išvykoms į gamtą ar paplūdimį: nesvarbu ar išvykote savaitgaliui su šeima į gamtą, ar popietei į pliažą su draugais – šis produktas kaip tik Jums!

/ APIE

PRODUKTO APRAŠYMAS

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti kelioninį rankšluostį/pledą, sukurtą specialiai išvykoms į gamtą ar paplūdimį: nesvarbu ar išvykote savaitgaliui su šeima į gamtą, ar popietei į pliažą su draugais – šis produktas kaip tik Jums! Medžiaga sukurta naudojant specialią Nanotec technologiją, leidžiančia parūpinti kartu tvirtą ir švelnų, bei itin greitai džiūstantį pluoštą, pagamintą iš kruopščiai atrinktų ir preciziškai kombinuotų komponentų.

Šis rankšluostis/pledas gali būti naudojamas bet kokiai veiklai išvykoje: kaip pledas gamtoje, rankšluostis pliaže arba antklodė vėsiu paros metu. Rankšluosčiui/pledui sušlapus nesijaudinkite – pagamintas iš specialaus mikropluošto, šis išdžius itin greitai!

PRODUKTO PRIVALUMAI

  • Sutvirtintas pluoštas – specialiai mikrolygmeniu sukryžiuotos nailono mikro skaidulos užtikrins didesnį audinio tvirtumą, atsparumą;
  • Sukurtas kad džiūtų greitai – nebereikės laukti valandų valandas..!;
  • XXXL dydis – galėsite pasitiesti/užsikloti ir mėgautis visu ūgiu;
  • Itin lengva medžiaga (puikiai tinka kelionėms);
  • Sukurtas naudojant gryną mikro pluoštą (75% poliesterio ir 25% poliamidų (nailono), apdorotų naudojant Nanotec technologiją);
  • Specialiu pigmentu nudažytas pluoštas puikiai tinka sugerti dideliam kiekiui drėgmės, nerizikuojant galimu dažų nuotėkiu;

NAUDOJIMAS

  1. Naudoti lengva: tiesiog mėgaukitės produkto privlaumais ir naudokitės pagal poreikį. Rankšluosčiui/pledui sudrėkus ar sušlapus, tiesiog palikite jį džiūti ant tiesioginių saulės spindulių (jei esate uždaroje patalpoje, pasirūpinkite, jog ši būtų gerai ventiliuojama).
  2. Audiniui išsipurvinus, tiesiog išskalaukite jį skalbimo mašinoje naudojant skalavimo (angl. rinsing) programą – skalbimui nenaudokite minkštiklių, ar ploviklių, sudėtyje turinčių detergentų.
  3. Ruošiantis kelionei, prieš supakuodami rankšluostį/pledą įsitikinkite, jog šis yra sausas.

PAPILDOMA INFORMACIJA: Gali būti skalbiamas naudojant ploviklius/valiklius be detergentų. Plovimui nenaudokite minkštiklio, taip pat ploviklių sudėtyje turinčių detergentų ir/ar acetatų, rūgščių.

/ Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra - palikite savo!

Write your review

Nano Care pledas

Sukurtas specialiai išvykoms į gamtą ar paplūdimį: nesvarbu ar išvykote savaitgaliui su šeima į gamtą, ar popietei į pliažą su draugais – šis produktas kaip tik Jums!

Write your review